» Virtuální kancelář 199,- «
Virtuální kancelář Praha


Platit za kancelář u Náměstí míru v centru Prahy měsíčně dvěstě korun není nic nemožného. Do pohodlného křesla se však v ní však neposadíte. Je totiž virtuální.

Zájem o virtuální kanceláře v Česku rok od roku roste. Mají jedno velké plus – jsou o dost lacinější než ty kamenné. V době krize proto přilákaly významný počet podnikatelů. Oproti loňskému roku se jejich počet zvýšil zhruba o pět tisíc, což je nárůst o 45 procent. Celkem je nyní zaevidováno kolem patnácti tisíc virtuálních kanceláří. Ze začínajících podnikatelů si takovou kancelář pronajal v prvním pololetí letošního roku každý desátý.

Zatímco u klasické kamenné kanceláře jsou náklady za pronájem například v centru Prahy zhruba 15 až 20 tisíc korun měsíčně, za virtuální kancelář zaplatíte od dvou set korun až přes dva tisíce. A můžete se chlubit prestižní adresou, která na klienty samozřejmě působí.

Virtualni-kancelar-praha

Virtuální kanceláře mají jistě své výhody, ale pro některé firmy jsou nemyslitelné. Především pro podnikatele, kteří se potřebují se svými klienty a partnery pravidelně scházet. Nebo pro firmy, pro něž je důležitý kontakt s veřejností. Ty samozřejmě potřebují kamennou úřadovnu. Někteří podnikatelé zase dávají pěkně zařízenou kamennou kanceláří najevo, že jsou movití a že si mohou sídlo v centru velkého města dovolit.

Největší zájem o virtuální kanceláře je v hlavním městě – pražskou adresu chce mít asi 74 procent všech zájemců o virtuální sídla. Následují Brno a Ostrava. V Praze tuto formu kanceláře využívá přes 11 tisíc podnikatelů, následuje Ostrava se zhruba 1 800 uživateli a Brno s patnácti sty klienty. Zájem začínají projevovat firmy v dalších krajských městech.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jake&James Accounting s.r.o.


Jake&James Accounting s.r.o.

Revoluční 763/15, 110 00 Praha 1


  • Jsme přímými vlastníky nemovitosti, nehrozí vypovězení nájmu.
  • Zdarma vyhotovení Návrhu na zápis změn pro rejstříkový soud
  • Neúčtujeme žádné skryté ani aktivační poplatky.
  • Cena dnes sjednaná zůstává platná také pro další období
  • Vyřízení všech uvedených bodů rovněž bez vaší osobní účasti
  • Snížení četnosti, nebo úplné vyloučení, kontrol ze strany úřadů
  • Mnoho spokojených klientů z České republiky i zahraničí

Podnikejte s těmi nejlepšími.

 

(C) 2019 – PRAHA – Jake&James Accounting s.r.o.