» Virtuální kancelář Praha «
Fenomén virtuální kancelář


Virtuální kanceláře se stávají novým hitem mezi začínajícími podnikateli i již dobře rozjetými malými firmami. Jednoduše řečeno, jde o kancelář s reálnou adresou, akorát v ní netrávíte pracovní dobu. Sedět a pracovat můžete doma či jinde po světě, ale klienti se obracejí na oficiální a reálnou virtuální kancelář v Praze. Levné, prosté a prestižní, to jsou virtuální kanceláře.
Virtuální kanceláře Praha
Funguje to jednoduše: vyberete si prestižní místo, které může být v úplně jiném městě, než je vaše bydliště. O tuto virtuální kancelář se nemusíte vůbec starat a platíte za ni jen pár stovek měsíčně. Cena se odvíjí podle polohy kanceláře i služeb, které v tomto virtuálním sídle využíváte.

fenomen-virtualni-kancelar-praha

Na prestižní adresu vaší virtuální kanceláře tak chodí pošta a telefonicky či faxem se na ni mohou obracet klienti. A vy dostáváte každý týden on-line informace do své e-mailové schránky od virtuální kanceláře o došlé poště, i když v ní fyzicky nejste. Došlou poštu si můžete po tlefonické dohodě osobně vyzvednout nebo je vám také zasílána poštou, záleží jen na vás, jaké služby se rozhodnete využívat.
Virtuální kanceláře v Praze
Mezi největší přínosy virtuálních kanceláří patří hlavně cenová dostupnost, minimální náklady a také prestižnost adresy, a tím i celé vaší firmy. Vše je legální, na své internetové stránky si můžete dát dokonce i fotografii dané budovy. A hlavně se nemusíte o nic starat. Na rozdíl od pronájmu klasické kanceláře, u které je třeba složit kauci ve výši několika měsíčních nájmů, platíte ve virtuální kanceláři jen malý roční poplatek. Virtuální kancelář v Praze, to je hudba budoucnosti.


Jake&James Accounting s.r.o.

Revoluční 763/15, 110 00 Praha 1


  • Snížení nákladů za pronájem a služby spojené s provozem vlastní kanceláře.
  • Zdarma vyhotovení Návrhu na zápis změn pro rejstříkový soud
  • Profesionálnější image, zásluhou prestižní adresy zapsané v OR.
  • Cena dnes sjednaná zůstává platná také pro další období
  • Vyřízení všech uvedených bodů rovněž bez vaší osobní účasti
  • Přijatelné řešení pro subjekty, pořízení vlastní kanceláře teprve zvažující.
  • Vhodná varianta pro realizaci projektů s krátkodobým podnikatelským záměrem.

Podnikejte s těmi nejlepšími.

 

(C) 2019 – PRAHA – Jake&James Accounting s.r.o.