» Cena virtuální kanceláře «
Virtuální kancelář Praha

Virtuální kancelář v Praze na Vinohradech |

Fenomén virtuální kancelář doporučujeme především začínajícím živnostníkům a společnostem, nebo subjektům, kteří expandují do nových regionů, anebo na zahraniční trh. Služby virtuální kanceláře v Praze využívají také podnikatelé, kteří jsou často na cestách, nebo z důvodu nadměrné pracovní a časové vytíženosti nemohou v malých městech stále dokola absolvovat pravidelné kontroly berních úřadů.

Každý podnikatel, který se rozhodne v České republice podnikat, musí obchodnímu soudu doložit kromě mnoha jiných nezbytností také místo, na kterém bude jeho společnost sídlit, a které je následně zapsáno do veřejného obchodního rejstříku. Náklady spojené s pronájmem vlastních kancelářských prostor jsou však pro začínající podnikatele zejména menších společností jednou z nejnáročnějších položek rozpočtu. Přitom existuje jiné a levnější řešení.

Virtuální kancelář

Virtuální kancelář je služba, umožňující jejímu uživateli interagovat se simulovaným prostředím, ve kterém pracuje existující asistentka, která přebírá, archivuje nebo přeposílá poštovní zásilky, komunikuje s úřady, nebo organizuje nejrůznější projekty, jako například získávání dotací ze státního rozpočtu, když je třeba. Taková virtuální kancelář má fyzicky existující adresu a zákazníci klientů využívajících uvedenou službu můžou nabýt díky vizuálnímu zážitku z dobré adresy pocit jistoty, že se mohou se svými požadavky kdykoliv obracet ke konkrétnímu subjektu a případně zasílané dokumenty vždy dorazí včas ke správnému adresátovi.

Délka pronájmu > Objednávka <
36 měsíců 225 Kč bez DPH / měsíc
24 měsíců 250 Kč bez DPH / měsíc
12 měsíců 275 Kč bez DPH / měsíc
6 měsíců 330 Kč bez DPH / měsíc

V ceně poskytnutí sídla společnosti v programu BEST jsou tyto služby:

  • Reprezentativní sídlo společnosti na adrese Královských Vinohrad v Praze.
  • Obchodní označení společnosti na budově v souladu se živnostenským zákonem.
  • Obchodní označení společnosti na poštovní schránce.
  • Souhlas se zapsáním firemního sídla do obchodního rejstříku.
  • Přebírání pošty, o které bude adresát každý týden informován prostřednictvím emailu, s možností osobního převzetí zásilky v naší centrální kanceláři na Praze 1.

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ Praha

Cena virtualni kancelare


Jake&James Accounting s.r.o.

Revoluční 763/15, 110 00 Praha 1


Podnikejte s těmi nejlepšími.

 

(C) 2019 – PRAHA – Jake&James Accounting s.r.o.